Amerikan Panel Kapı

Panel kapıların bugünkü görünümü aslında göbekli ahşap kapılardan gelmektedir. Günümüzde gelişen entegre tesislerde üretilen mdf plakalar gibi Amerikan Panel Kapı paneli de fındık kabuğunun yüksek basınçla birlikte preslenmesiyle elde edilir. 3 mm kalınlıktaki bu paneller amerikan kapının modelini oluşturan unsurdur.

Kalite Mobilya Dekorasyon Her zaman Müşterilerimizin isteğine göre kapılar düz renkli yani Beyaz, Açık Krem, Bordo, Koyu Kahve olarak hazırlanabildiğimiz gibi, eskitme metoduyla Meşe Patine, Ceviz Patine, Maun Patine, Krem Patine gibi renklerle de imal edilebilmektedir.

Ayrıca müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak cam bölmeli veya karolajlı olarak üretilebilirler. Amerikan Kapı panelinin en büyük avantajı kesilerek ebatlanabilmesidir. Bundan dolayı ölçü problemi yoktur. Amerikan ya da Fransız Modeller; Tek Kanat, İki ya da daha fazla kanat, yavrulu ya da birden fazla yavrulu olarak hazırlanabilmektedir.

Amerikan Fransız Lake, %100 Masif, Kaplama ya da Laminat Kapılar üretmekte ve montaj hizmeti sunmaktadır. Belirtilen tüm kapı çeşit ve modelleri aynı zamanda Sürgülü ya da Çarpma Kapı şeklinde de hazırlanabilmektedir.

Ahşap Kaplamalı Masif Kapılar Hakkında Bilgi Almak ve Sipariş Vermek için Lütfen ;

Tel: 0 212 626 06 59 – 0 532 780 67 42

Cumartesi ve Pazar Günleri Açığız !


Etiketler : , , , , , , , , ,